Життя та здоров’я людини, вищі за закони Мойсея

8

Життя та здоров’я людини, вищі за закони Мойсея.

Одного разу Ісус навчав у суботу в одній із синагог.

Там була одна жінка, яка вісімнадцять років страждала від хвороби, спричиненої нечистим духом: вона була сильно згорблена і ніяк не могла розігнутися.

Коли Ісус помітив її, Він її покликав і сказав: “Жінко, ти врятована від хвороби твоєї”.

Потім Він поклав на неї руки, і вона негайно випросталася і стала славити Бога.

Обурений на Ісуса за те, що Він зцілив у суботу, старійшина синагоги сказав народу: “Є шість днів для роботи. У ці дні й приходьте зцілюватися, а не в суботу”.

Заперечуючи йому та іншим противникам, Господь сказав: “Лицеміри! Чи не відв’язує кожен із вас у суботу від стійла свого вола чи віслюка, чи не його веде поїти?

А цю жінку, доньку Авраама, що зв’язана сатаною ось уже вісімнадцять років, хіба не треба було звільнити від цих уз у суботній день?”

Ці слова засоромили всіх Його супротивників, а народ тішився тим славним ділам, що Він робив.

Лк.13.10-17

Є шість днів для роботи, в ці дні і приходьте зцілюватися, а не в суботу: сказав начальник синагоги. А як же тим хто потребує негайного зцілення і може не пережити суботу?

Тут ми бачимо що законники ставлять закон вище здоров‘я і життя людини, забуваючи що життя це теж дар від Бога людині і вище цінується Богом ніж буква закону, а в наш час той закон ще дороблений та перероблений людьми, а не Богом.

Ми бачемо що Христос вище всіх законів. Тому будемо триматися Євангелія, хто би нам що не казав і на яких би «пророків» не посилався.

Христос вище всіх старців та пророків.

Амінь 🙏

+padrelive

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments