Жінки – мироносиці

11

Жінки – мироносиці
Жінки - мироносиці
Йосип з Ариматеї, шановний член Ради, один з тих, хто чекав на пришестя Царства Божого, наважився прийти до Пілата і попросив у нього тіло Ісуса.

Пилат здивувався, що Він вже мертвий і, покликавши сотника, запитав у нього, чи Ісус насправді вже помер.

Сотник підтвердив це, і Пилат дозволив Йосипові взяти тіло.

Тоді Йосип купив лляне полотно, зняв тіло і, обернувши тим полотном, поклав Його в гробницю, що була висічена в скелі, і привалив камінь до входу в гробницю.

А Марія Магдалина та Марія, мати Йосієва, бачили, куди поклали тіло Ісуса.

Коли минула субота, Марія Магдалина та Марія, мати Якова, і Саломія купили пахощів, щоб піти та намастити тіло Його.

Рано вранці першого дня тижня зі сходом сонця вони прийшли до гробниці.

Хто ж відвалить нам камінь від входу в гробницю? — говорили жінки одна одній.

І побачили вони, що камінь — такий величезний і важкий — вже відвалений.

Увійшовши до гробниці, вони побачили, що праворуч сидить юнак, одягнений у біле вбрання, і злякалися.

«Не лякайтеся! — Сказав він їм. — Ви шукаєте Ісуса Назарянина, розіп’ятого. Він воскрес — Його немає тут. Ось місце, де Він лежав.

Ідіть і скажіть учням Його та Петру: Він буде в Галілеї перед вами. Там ви побачите Його, як Він і сказав вам».

Вийшовши з гробниці, вони, здивовані та охоплені страхом, побігли звідти геть. Це їх так налякало, що вони нічого не сказали.

Мк.15.43 – 16.8

Як це можна прокоментувати? Я би теж злякався, якщо би я дізнався що моя рідна людина воскресла після смерті. Це навіть неможливо уявити. Тут внутрішнім так би мовити оком, ці жінки побачили(відчули) силу Божу, яка воскресила Христа з мертвих.

А ще тут вражає те, що з учнів Христа, найхоробрішими виявились жінки, замість чоловіків. Так, там все ясно мабудь, бо жінки часто живуть емоціями і тут їх підштовхували звичайні емоції, а не розсудливість і вони вирішили віддати шану своєму учителю і намастити його тіло пахощами, як то прийнято у юдеїв.

А ще ми тут бачимо звичайне домобудування Церкви Божої і як учні Христа, до кінця не розуміли і тільки дитячою вірою вірили в Того, хто був поруч з ними, але потім ми побачимо в апостольських діяннях що вони після того як зійде на них Дух Святий, самі стануть подібними до свого Учителя, Господа нашого Іісуса Христа. А поки що, в цьому уривку з Євангелія ми бачим звичайних і добрих людей.

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments