Зцілення розслабленого

15

Зцілення розслабленого

Зцілення розслабленого

Ісус повернувся до човна, переправився на інший берег і прибув до Свого міста.

І тут люди принесли до Нього на ношах паралізованого. Бачачи віру їх, Ісус сказав паралічному: «Не бійся, юначе! Твої гріхи прощені».

При цьому інші з книжників говорили про себе: «Він богохульствує!»

Ісус же, знаючи, про що вони думають, сказав їм: «Для чого ви виношуєте в серцях такі недобрі думки?

Що легше сказати: „Твої гріхи прощені“ чи „Устань та йди“?

Але щоб переконати вас, що має Син Людського владу на землі прощати гріхи, — Він звернувся до паралічного, — устань, візьми ліжко своє і йди додому!»

Той підвівся і пішов додому.

Побачивши це народ, наповнившись благоговійним трепетом, став славити Бога, який дав таку владу людям.

Мт.9.1:8

Господь прощає гріхи розслабленому. Радіти б; але лукавий розум учених книжників каже: цей хулить (Мт.9:3). Навіть коли було чудо зцілення розслабленого на підтвердження тієї втішної для нас істини, що «Син Людський має владу на землі прощати гріхи» (Мт.9:6), — і тоді народ прославив Бога, а про книжників нічого не сказано, вірно тому що вони і при цьому сплітали будь-які лукаві питання.

Розум без віри каверзник; раз у раз створює лукаві підозри і сплітає хули на всю область віри. Чудесам не вірить, та вимагає дотикового дива. Але коли воно дано буває і зобов’язує до покірності вірі, він не соромиться ухилятися, перекручуючи чи криво тлумачачи чудесні дії Божі.

Також стосується і доказів істини Божої. І досвідчені, і розумові докази уявляють йому в достатній кількості і силі: він і їх покриває сумнівом. Розбери всі його пред’явлення, і побачиш, що все в них одне лукавство, хоч його мовою це зветься розумністю, так що мимоволі приходиш до висновку, що розумність і лукавство одне й те саме.

В області віри апостол говорить: «Ми… розум Христа маємо» (1Кор.2:16). Чий же розум поза межами віри? Лукавого. Тому і відмінною рисою його стало лукавство.

@padrelive 

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments