Заснованая Ілоном Маском компанія Neuralink, що займається інтерфейсом мозок-комп’ютер, отримала схвалення на проведення свого першого клінічного дослідження

4

компанія Neuralink

Заснованая Ілоном Маском компанія Neuralink, що займається інтерфейсом мозок-комп’ютер, отримала схвалення на проведення свого першого клінічного дослідження.

Що це означає:

1) Neuralink має потенціал революціонізувати галузь медицини, пропонуючи нові методи лікування неврологічних розладів.

2) Neuralink може відновити втрачену функціональність людського тіла. Наприклад, це може забезпечити прямий зв’язок між мозком і протезами кінцівок, даючи змогу людям з ампутованими кінцівками керувати штучними кінцівками з більшою точністю і спритністю. Це тільки один приклад.

3) Нейронні інтерфейси можуть поліпшити когнітивні здібності людини. Найкращим рішенням для боротьби зі страхом перед ШІ могло б стати вдосконалення людського мозку за допомогою ШІ.

4) Розробка Neuralink може зробити значний внесок у наше розуміння людського мозку. Вивчаючи нейронну активність мозку за допомогою імплантованих пристроїв, дослідники можуть отримати інформацію про те, як працює мозок, що може призвести до прориву в неврології та лікуванні психічних захворювань.

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments