Вступ

9

Вступ

Вступ 1

Вступ.

З чого все почалось.

Євангельська історія, очами звичайної людини. Частина перша 1

Достовірність євангельських сказань

Лк 1, 1-4

Як уже багато хто почав складати розповіді про цілком відомі між нами події, як передали нам те колишні з самого початку очевидцями і служителями Слова, то розсудилося і мені, по ретельному дослідженні всього спочатку, по порядку описати тобі, високоповажний Феофіл, щоб ти дізнався про тверду підставу того вчення, у якому був наставлений.

Родовід Господа Спасителя.

Мт. 1, 1-17

Родовід Ісуса Христа, Сина Давидова, Сина Авраамового.

Авраам породив Ісаака; Ісаак породив Якова; Яків породив Юду та братів його; Юда породив Фареса та Зару від Фамарі; Фарес породив Есрома; Есром породив Арама; Арам породив Амінадава; Амінадав породив Наассона; Наассон породив Салмона; Салмон породив Вооза від Рахава; Вооз породив Овіда від Рут; Овид породив Єссея; Єсей породив царя Давида.

Давид цар породив Соломона від Урієвої; Соломон породив Ровоама; Ровоам породив Авію; Авія породив Асу; Аса породив Йосафата; Йосафат породив Йорама; Йорам породив Озію; Озія породив Йотама; Іоатам породив Ахаза; Ахаз породив Єзекію; Єзекія породив Манасію; Манасія породив Амона; Амон породив Йосію; Йосія породив Йоакима; Іоаким породив Єхонію та братів його перед переселенням до Вавилону.

По переселенні ж у Вавилон Єгонія породив Салафіїля; Салафіїль породив Зоровавеля; Зоровавель породив Авіуда; Авіуд породив Еліакима; Єлиаким породив Азора; Азор породив Садока; Садок породив Ахіма; Ахім породив Еліуда; Еліуд породив Елеазара; Єлеазар народив Матфана; Матфан породив Якова; Яків породив Йосипа, чоловіка Марії, від якої народився(втілився) Ісус, званий Христос.

Отож усіх поколінь від Авраама до Давида чотирнадцять. І від Давида до переселення до Вавилону чотирнадцять поколінь; і від переселення до Вавилону до втілення(народження) Христа Господа чотирнадцять поколінь.

Справа втіленого домобудівництва.

Ін. 1, 1-18.

На початку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог. Воно було на початку у Бога. Все сталося через Нього, і без Нього не почало бути нічого, що сталося. У Ньому було життя, і життя було світлом людей. І світло в темряві світить, і темрява не подолала його.

Була людина, послана від Бога; ім’я йому Іоанн. Він прийшов для свідчення, щоб свідчити про світло, щоб увірували через нього. Він не був світлом, але був посланий, щоб свідчити про Світло.

Було Світло істинне, Яке освячує кожну людину, що приходить у світ. У світі був, і світ став через Нього, і світ Його не пізнав. Прийшов до своїх, і свої Його не прийняли. А тим, хто прийняв Його, віруючим в ім’я Його, дав владу бути дітьми Божими, які не від крові, не від бажання тіла, не від бажання людини, а від Бога народилися.

І Слово стало плоттю, і перебувало разом з нами, повне благодаті та істини; і ми бачили славу Його, славу, як Єдинородного від Отця. Іоанн свідчить про Нього і, вигукуючи, каже: Це був Той, про Якого я сказав, що Той, Хто йде за мною, став поперед мене, тому що Він був переді мною.

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments