Віра центуріона

19

Віра центуріона

Віра центуріона
Коли ж Ісус увійшов до Капернауму, підійшов до Нього з проханням центуріон.

«Господи! – сказав він. — Слуга мій, розбитий паралічем, лежить удома і жорстоко страждає».

«Я прийду, зцілю його», – сказав йому Ісус.

«Господи, — відповів на це центуріон, — я негідний, щоб Ти увійшов до мого дому. Але скажи лише слово, і мій слуга буде зцілений.

Адже я сам у підпорядкуванні, водночас і в мене під керівництвом воїни. Коли говорю одному з них: „Піди!“ — він іде, іншому: „Іди сюди!“ — і він приходить, говорю рабові своєму: „Зроби те!“ — і він робить».

Почувши це, Ісус захопився і сказав тим, хто йде за Ним: «Воістину, ні в кого в Ізраїлі не знайшов Я такої віри.

Кажу ж вам, що багато хто прийде зі сходу та заходу і займе свої місця з Авраамом, Ісааком та Яковом у Царстві Небесному.

А ті, хто мав наслідувати Царство, будуть скинуті в темряву, де буде плач і скрегіт зубів».

«Іди! – сказав Ісус центуріону. — Хай буде тобі за твоєю вірою». І слуга [його] був зцілений того ж часу.

Мт.8.5:13

Бачите яка віра у сотника! Здивувала Самого Господа. Сутність її в тому, що він сповідав Господа Богом, всемогутнім володарем і володарем усього що є у світі; тому й просив: тільки скажи слово, і зціліє слуга мій.

Вірую, що все Тобі підвладне і все слухається слову Твого. Такої ж віри і від усіх Господь вимагає; така ж потрібна і від нас. У кому є така віра, той ні в чому не має вад і що не попросить, все отримує.

Так обіцяв Сам Господь. О, коли б і нам потрапити хоч на слід такої віри! Але і вона є даром, і дар цього теж треба просити і просити з вірою.

Просимо її, принаймні, з почуттям потреби в ній, просити постійно, важко, допомагаючи в той же час розкриттю її в нас відповідними роздумами, а найбільше покірністю заповідям Божим.

Володимир Маглена

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments