Святий Предтеча виходить на справу і хрестить

16

Святий Предтеча виходить на справу і хрестить.

Святий Предтеча виходить на справу і хрестить

Євангельська історія, очима звичайної людини. Частина чотирнадцята 14

Мт. 3, 1-5; Лк. 3, 1-6.

У п’ятнадцятий рік правління Тиверія кесаря, коли Понтій Пілат начальствовал в Юдеї, Ірод був четвертовласником в Галілеї, Пилип, брат його, четвертовласником в Ітуреї та Трахонітській області, а Лисаний четвертовласником в Авілінеї, при первосвящениках Анні та Каяну, було слово Боже до Іоанна, , сина Захарії, у пустелі.

Він прийшов і з’явився, і проходив по всій навколишній Йорданській країні та в юдейській пустелі, проповідуючи хрещення покаяння для прощення гріхів і кажучи: покайтеся! Бо наблизилось Царство Небесне.

І ось початок Євангелії Господа Ісуса Христа, Сина Божого, як написано у пророків; Я посилаю Ангела Мого перед лицем Твоїм, що приготує дорогу Твою перед Тобою (Мал. 3, 1). Бо він той, про якого сказав пророк Ісая, як написано в книзі слів пророка цього: голос того, хто кричить у пустині: Приготуйте дорогу Господеві, прямими зробіть стежки Його. Нехай наповниться всякий дол, і всяка гора й пагорб нехай знизяться, кривизни випрямляться, і нерівні шляхи стануть гладкими; і побачить всяке тіло спасіння Боже (Іс. 40, 3-5).

Іоанн носив одяг із верблюжого волосся і пояс шкіряний на стегнах своїх, а їжею його були акриди та дикий мед.

Тоді Єрусалимляни, вся юдейська країна і вся Йорданська околиця виходили до нього і хрестилися від нього всі в річці Йордані, сповідуючи гріхи свої.

PADRE Live

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments