Різдво Христове

27

Різдво Христове

Різдво Христове
Євангельська історія, очима звичайної людини. Частина сьома 7

Мт. 1, 18,

Лк. 2, 1-7.

Різдво Ісуса Христа було так:

У ті дні вийшов від кесаря ​​Августа наказ зробити перепис по всій землі. Цей перепис був першим за правління Квірінія Сирією. І пішли всі записуватись, кожен у своє місто.

Коли настав час пришестя у світ Спасителя, слава Віфлеєма, призначеного бути місцем Різдва Христового, давно минула. Це місто знаходилося в долі коліна Юдина (Суд. 17, 7, 9; 19, 1; 1Цар. 17, 12), на південь від Єрусалиму в дуже плодоносній місцевості, від якої запозичив своє ім’я.

Тут жив батько Давида Єссей (1Цар. 16, 1); тут народився вінчаний псалмоспівець Ізраїлю; тут, на полях вифлеємських, він пас стада батька свого і навчився висловлювати свої відчуття в приємних звуках пастирської сопілки (1Цар. 16, 11, 18); тут же, у Віфлеємі, в домі батька, він був помазаний на царство (ст. 1, 12, 13), так що згодом, після його царювання, вітчизняне місто його стало називатися Давидовим (Лк. 2, 4).

Втім, незважаючи на те, що ім’я Віфлеєму було пов’язане зі спогадом про великого Царя-Псалмоспівця, це місто, не відрізняючись ні населеністю, ні багатством, не вважалося важливим і значним між іншими містами.

І пішов також і Йосип з Галілеї, з міста Назарету, до Юдеї, до міста Давидового, званого Віфлеєм, бо він був із дому та з роду Давидового, записатися з Марією, зарученою йому Дружиною, що була вагітна.

Коли ж вони були там, настав час народити їй. І породила Вона Сина Свого Первенця, і сповила Його, і поклала Його в ясла, бо не було їм місця в гостиниці.

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments