Отець Пейтон, відомий у всьому світі як “Священик Розарію”

9
Отець Пейтон, відомий у всьому світі як "Священик Розарію"
Отець Патрік Пейтон, ЧСВВ, виступає на мітингу в Ріо-де-Жанейро, Бразилія, 16 грудня 1962 року. (З люб’язного дозволу Служби у справах сім’ї Святого Хреста)

Отець Пейтон, відомий у всьому світі як “Священик Розарію”, був піонером католицьких ЗМІ в 1940-х роках, використовуючи радіо, а пізніше телебачення для створення популярних програм за участю голлівудських зірок та інших знаменитостей, щоб пропагувати сімейну молитву.

Завдяки його служінню вийшло понад 600 радіо- і телевізійних програм та 10 000 радіопередач. Священик також проводив хрестові походи на Розарії для мільйонів людей у десятках країн. У нього було два особливо відомих девізи: “Сім’я, яка молиться разом, залишається разом” і “Світ у молитві – це світ у мирі”.

Отець Пейтон емігрував з Ірландії до Сполучених Штатів у 1928 році, коли йому було 19 років, з серцем, налаштованим стати мільйонером, після того, як його мрія стати священиком була зруйнована, коли семінарія відхилила його прохання про стипендію.

Він знайшов роботу дяка в кафедральному соборі Скрентона, штат Пенсильванія, і разом з братом вступив до семінарії, а в 1941 році був висвячений у Згромадженні Святого Хреста.

Першим призначенням о. Пейтона було служіння капеланом в Олбані, штат Нью-Йорк, де він започаткував проект, спрямований на популяризацію молитви Розарію та сімейного життя. Він відчув особливу набожність до Богородиці Розарію після того, як приписував своє одужання від туберкульозу Її заступництву.

Заснував організацію “Holy Cross Family Ministries”, до якої входять “Family Rosary”, “Family Theater Productions”, “Father Peyton Family Institute” та “Family Rosary International”.

Отець Пейтон помер у 1992 році.

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments