Основи медитації, для тих хто не любить молитися

26

Основи медитації, для тих хто не любить молитися

Медитація – це здатність зосередитися на своїх думках і почуттях, досягти стану глибокого розслаблення і заспокоєння розуму. Цю стародавню техніку спочатку використовували в релігійних цілях, але в наші дні медитація стала популярною серед людей, які бажають поліпшити своє життя і психічне здоров’я.

Медитація допомагає нам сповільнити темп життя, переживати моменти тут і зараз, а не витрачати час на занепокоєння і роздуми про майбутнє або минуле. Це допомагає поліпшити нашу концентрацію, зменшити рівень стресу і тривожності, а також зміцнити нашу здатність ухвалювати рішення.

Почати медитувати досить просто. Ось кілька простих кроків, які допоможуть вам почати практикувати медитацію:

1. Знайдіть тихе місце. Знайдіть місце, де вам буде комфортно, і де не буде жодних відволікаючих чинників. Це може бути спальня, вітальня або навіть маленький затишний куточок у вашій квартирі.

2. Встановіть час. Почніть з невеликих проміжків часу, від 5 до 10 хвилин на день. Збільшуйте час поступово, коли ви стаєте більш впевненими у своїх здібностях.

3. знайдіть зручну позу. Знайдіть позу, яка буде для вас найбільш зручною. Багато людей вибирають лотосову позу, але ви можете просто сидіти на стільці або лежати на підлозі.

4. Зосередьтеся на своєму диханні. Зосередьтеся на своєму диханні і спостерігайте за тим, як повітря проходить через ніздрі, заповнює легені і виходить через рот. Якщо ваш розум починає блукати, просто поверніться до спостереження за диханням.

5. Не судіть про свої думки. Ваш розум, можливо, почне блукати під час медитації, але не судіть про свої думки. Просто визнайте їх, а потім поверніться до спостереження за диханням.

padrelive

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments