Одкровення Йосипу таємниці втілення Сина Божого

22

Одкровення Йосипу таємниці втілення Сина Божого.

Одкровення Йосипу таємниці втілення

Євангельська історія, очима звичайної людини. Частина шоста 6

Мт. 1, 18-25.

Після заручення Матері Господа Ісуса Марії з Йосипом, перш ніж вони зIйшлися, виявилося, що Вона має в утробі від Духа Святого. Йосип же чоловік її, бувши праведний і не бажаючи оголосити її, хотів таємно відпустити її. Закон Мойсеїв, невблаганно суворий до тих, хто порушував незайману і подружню чистоту (Втор.22,20–24; Лев.20,10;21,9), давав йому право всенародно звинуватити Діву, але така жорстокість була неприйнятна доброму серую його.

Але коли він подумав це, то ангел Господній явився йому уві сні і сказав: Йосипе, сину Давидів! не бійся прийняти Марію, жінку твою; бо те, що народилося в ній, є від Святого Духа; народить же Сина; і ти назвеш Йому ім’я Ісус, бо Він спасе людей Своїх від їхніх гріхів.

А все це сталося, нехай збудеться промовлене Господом через пророка, який каже: се, Діва в утробі прийме і породить Сина, і назвуть ім’я Йому Еммануїл, що означає: з нами Бог (Іс 7, 14).

Це сновидіння повернуло спокій душі Йосипа. Вставши зі сну, Йосип вчинив, як наказав йому ангел Господній, і прийняв дружину свою, і не знав її. [Як] нарешті вона породила Сина Свого первістка, і він дав Йому ім’я: Ісус.

PADRE Live

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments