Молитва Софронія Сахарова

30

Молитва Софронія Сахарова

Молитва Софронія Сахарова 1

✅ Господи Боже мій, зглянься на злидні мої і падіння моє. Від юності осквернений єсмь усякими гріхами, і не смію підвести очі мої до Тебе, нижче відкрити осквернені вуста мої до закликання святого і страшного Імені Твого. Але аж ніяк не закликати до Тебе не можу, яко не маю іншого життя, іншого світла, іншої радості, іншої мудрості, іншої міцності, хіба що Тебе Єдиного, Боже мій.

Але, наважуючись на милість Твою, молю Тебе: сподоби мене прикликати Тебе, яко Сам Ти заповів учням Твоїм вся просити в Ім’я Твоє. Силою святого і страшного Імені Твого, очисти мене від усякої скверни плоті й духу, і дай мені просити Тебе, гідно. Але Ти бачиш, Господи, бо не знаю, як личить молитися.

Ти є Бог мій від утроби матері моєї, але дороги, що веде до Тебе, не знайшов; і досі, під час старості моєї, перебуваю в темряві відчая. Але нині, коли наближається кінець мій, коли готується душа моя піти у вічний морок пекла, помилуй мене, пощади мене, і Сам Ти, Спасе мій, Духом Твоїм Святим навчи мене молити Тебе. Подібно до розслабленого, що промовляв до Тебе: не маю людини, і я кличу до Тебе – прийди до мене, залишеного, заблукалого, безпомічного, і Сам Ти буди мені всім.

Господи, Ісусе Христе, помилуй мене, пощади мене, навчи мене, утверди мене на шляху заповідей Твоїх.

Амінь.

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments