Чи носив би Христос, чи хтось із апостолів дуже дорогий годинник за десятки тисяч доларів, який носять мільйонери?

26

Чи носив би Христос, чи хтось із апостолів дуже дорогий годинник за десятки тисяч доларів, який носять мільйонери, якби цей годинник їм подарував один із представників державної влади

Останнім часом виникають питання, чи став би Христос або хтось із апостолів носити дуже дорогий годинник, якби його подарував їм один із представників державної влади, або якийсь бізнесмен.

Хоча ми не можемо знати напевно, як би Христос чи апостоли відреагували на таку ситуацію, ми можемо зробити деякі висновки з Нового завіту.

Христос учив, що ми не повинні збирати скарби на землі, а повинні збирати скарби на Небі. Він застерігав від сріблолюбства і спокуси служити двом господам – Богу і багатству. Апостоли також навчали, що ми не повинні бути заклопотані мирськими благами, але насамперед повинні шукати Царства Божого.

Я впевненний що Христос або один з апостолів були вражені дуже дорогим годинником. Хоча вони, можливо, оцінили майстерність і красу предмета, вони, ймовірно, але вони б бачили в ньому символ любові до грошей і прагнення до мирського становища.

Крім того, Христос і апостоли були відомі своїм смиренням і простотою способу життя. Вони жили серед бідних і маргіналізованих людей і часто критикували багатих і впливових. Важко уявити їх із дуже дорогим годинником, особливо якщо його подарував їм представник державної влади.

Хоча ми не можемо знати напевно, як би Христос або апостоли відреагували на подарований дуже дорогий годинник, цілком імовірно, що вони поставилися б до такого подарунка з обережністю і навіть критично.

padrelive

Subscribe
Notify of
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments